Фестиваль «Зимовий окунь».

Прийшла пора написати декілька слів про наш фестиваль «Зимовий окунь». 
Якось досить спонтанно було прийнято рішення провести фестиваль. Підгрунттям цього була розмова з одним з власників водойм про створення нової спінінгової арени для проведення фестивалей від дітей до спортсменів. І що б не відкладати роборту в «довгий ящик» вирішили провести фестиваль, а по закінченню відселити трішки риби в нову водойму. Вже давно є явна проблема у віддаленості перспективних місць для проведення змагань. І, я маю надію, що дуже скоро ми її вирішимо. 
Одже, 12-го січня о 07:30 на березі частково замерзлої річки Південний Буг стояли сім спініннгістів з непередаваємим відчуттям від побаченого. Так, зимова природа заворожує своєю чистотою!!! І вже небуло відчутно холоду. Лише позитивні емоції від нового знайомства з такими ж відчайдушними друзями з м.Бершадь. 
Вирішили не розтягувати час, та відразу після відкриття, провівши жеребкування, вирушили хто-куди в пошуках своїх окуньових зграй.

Комусь одразу вдалося відчути контакт з рибою, а комусь так і не посчастило… Я був в числі щасливчиків!!! Окунь зустрів нас не зовсім привітно, незважаючи на досить непоганий кльов на фестивалі, який проводила наша Вінницька федерація. Цього разу усе було не так весело в протоколах, але в душі панувала зовсім інша атмосфера. Усі учасники ділилися між собою напрацюваннями, завдяки чому, в другому турі людей, які впіймали свою рибу було вже більше. Що немогло не радувати!!!
Загалом я посів третє місце і отримав гарний подарунок від спонсора фестивалю компанії FishUp Lures та компанії Днипро-Свинец

Дякую усім друзям за гарну компанію та емоції!!! Спонсорам за нереальну підтримку та рівень подарунків!!!
До нових зустрічей!!!!
 
 

Добавить комментарий