Спонсори та меценати

 

Запрошуємо вас приєднатися до наймаштабнішого всеукраїнського проекту — Рейтинг Риболовів України. Цей проект було створено з метою популяризації риболовного спорту серед українських громадян та популяризації України, як місця для риболовних подорожей серед рибалок з інших країн світу. Риболовний спорт — це приклад дбайливого ставлення до природних рисурсів.

Як стати спонсором?

Рейтинг Риболовів України має 165 номінацій, які спеціально розроблено з урахуванням досягнень риболовів та інтересів спонсорів.

5 важливих речей, які потрібно знати про спонсорство у Рейтигу Риболовів України:

  • по-перше, це найкращий спосіб донести інформацію про свій бренд, свої товари, свої послуги до певної спільноти. В нашому випадку — це спільнота риболовів та їх оточення;
  • по-друге, ставши спонсором певної номінації ваш логотип та інформація про вашу компанію буде розміщено у розділі «Спонсори та меценати риболовного спорту» у вигляді окремої сторінки на сайті;
  • по-третє, ваш логотип з посиланням на вашу сторінку завжди буде на сторінці того риболова, судді, водойми чи риболовної бази, яки займають місце у рейтингу відповідно до обраної вами номінації протягом усього риболовного сезону з 01.04.2018 по 31.03.2019 р.
  • четверте, ви матимете змогу особисто вручити нагороду переможцю номінації під час церемонії нагородження.
  • п’яте, ви матимете додаткові можливості для просування свого бренду серед риболовної спільноти, приймаючи активну участь у різноманітних благодійних подіях, які націлені на розвиток і популяризацію риболовного спорту та турботу про навколишнє середовище.

Ми прагнемо об’єднати бренди та компанії задля розвитку риболовного спорту, пропаганди дбайливого ставлення до природніх ресурсів України та активного відпочинку. Ще ми віремо в те, що об’єднавши зусилля, разом ми досягнемо мети і Україна стане одним з найкращих та найпопулярніших місць серед любителів риболовлі з усього світу.

Долучайтеся, будемо раді вас бачити серед однодумців та не байдужих до успіхів нашої країни!