Головна Про проект Правила нарахування рейтингових очок

анонс

Рейтингові очки. Загальна інформація.

Найкращі риболови країни визначаються за результатами риболовного сезону, на протязі якого нараховуються рейтингові очки.

Початок сезону, щороку:

  • для платних (приватних) водойм — 01 квітня
  • для водойм загального користування — по завершенню нерестового періоду та залежить від водойми, на якій проводиться змагання. Результати «змагань», що проводяться на водоймах загального користування під час нерестової заборони враховуватися не будуть. Винятком є тільки ті турніри, на проведення яких, отримано офіційний дозвіл компетентних органів влади.

Завершення сезону, щороку — 31 березня.

Риболови. Правила нарахування рейтингових очок.

Рейтингові очки нараховуються за участь в офіційних риболовних змаганнях та в комерційних змаганнях, турнірах або фестивалях зі спортивного лову риби (надалі — Змагання).

Обов’язковою умовою таких змагань — вони мають проводитись по принципу «впіймав — відпусти», виключенням можуть бути лише зимові змагання, якщо такі умови прописані у регламенті.

Рейтингові очки нараховуються лише за участь у тих змаганнях, реєстрація на які проводиться на сайті www.top-anglers.com.ua та повинна бути відкрита для участі усім охочим. Обмеження по кількості людей не може становити менше ніж 30 учасників. Проте, якщо кількість учасників, які виявили бажання прийняти участь менша ніж 30 чоловік, результати таких змагання теж будуть зараховані.

Кількість рейтингових очок до нарахування обчислюється за формулою:

(1 + кількість риболовів, яких вдалося обійти за результатами змагань + додаткові рейтингові очки за призові місця*) х Коеффіцієнт змагань**

Риболов, який зайняв останнє місце у змаганні отримує 1 (одне) рейтингове очко за волю до перемоги, отриманий досвід та вклад у розвиток риболовного спорту за умови, якщо він фізично прийняв участь у змаганнях.

*Додаткові рейтингові очки за призові місця нараховуються за наступними коеффіцієнтами:

3-е місце – 1,2 (коеф.), 2-е місце – 1,5 (коеф.), 1-е місце – 2 (коеф.)

Округлення, у разі необхідності, здійснюється за математичним принципом.

*Коеффіцієнти змагань:

х1 — попередні відбори та змагання, які проводяться без попереднього відбору;

х2 — офіційні чемпіонати обласних федерацій риболовного спорту України, змагання, які проводяться з попереднім відбором, а також фінальні результати змагань, які складаються за результатами двох або більше етапів та проводяться без попередніх відборів;

х3 — Чемпіонати та Кубки України, відбори на Чемпіонат світу, змагання, підсумковий результат, який розраховується за результатами двох або більше етапів, які в свою чергу проводяться з попереднім відбором.

При проведенні командних змагань, враховуються результати особистого заліку. У разі, якщо, регламентом змагань, не передбачено особистого заліку, кожен з учасників команди, отримує однакову кількість рейтингових очок з розрахунку: (загальна кількість команд — місце команди за результатами турніру + 1) х Коеф. турніру х мінімально заявлена кількість членів команди.

BigFish. Правила побудування рейтингів

В рейтинги попадають риболови, які впіймали найбільшу рибу, з числа тих, які дозволені згідно регламенту змагання, що проводиться та офіційно визнані як переможці номінації BigFish.

Рейтинг BigFish формується за вагою в розрізі видів риб. Переможцями стають ті риболови, які впіймали найбільшу рибу певного виду за результатом сезону.

Платні водойми та риболовні бази. Правила нарахування рейтингових очок

До рейтингу потрапляють платні водойми та риболовні бази, які проводять або приймають у себе змагання зі спортивної рибалки або інші події, присвячені риболовному спорту.

Рейтингові очки складаються з двох частин:

  1. 300 рейтингових очок за кожне проведене або прийняте змагання;
  2. Сума всіх оцінок за загальне враження риболовів або відвідувачів . (Оцінюється за шкалою від -5 до +5).*

*Поставити свою оцінку може будь який риболов, що прийняв участь у змаганнях, які проводилися на цій водоймі/риболовній базі, або який замовив послугу водойми/риболовної бази на сайті www.top-anglers.com.ua після того як відвідає її.

Судді. Правила нарахування рейтингових очок

В рейтинги потрапляють судді, які здійснювали суддівство при проведенні змагань, результати яких враховуються Рейтингом Риболовів України.

Рейтингові очки нараховуються за наступним принципом:

  • лінійний суддя — 100 очок;
  • головний секретар — 200 очок;
  • головний суддя — 300 очок.