Головна Про проект

Міссія

Надати кожному любителю спортивної риболовлі можливість стати найкращим риболовом країни.

Ідея проекту

Одного разу ми прийняли участь в риболовних змаганнях — це була кординально інша рибалка та нові емоції, з тих пір, ми використовуємо кожну можливість аби прийняти участь у змаганнях. Кожне змагання — це маленька історія, яка починається з підготовки та закінчується роботою над помилками, на протязі якої ми отримуємо новий досвід та нові знання. Ми щиро радіємо успіху інших та щиро віримо у свою.

Ми вирішили зібрати ці маленькі історії в одному місці та створити з них щось набагато більше. Щось ще більш цікаве та інтригуюче, історію довжиною в цілий рік, риболовний сезон, задля того аби дізнатися ім’я Найкращого риболова країни.

Мета проекту

Рейтинг Риболовів України — це Інтернет ресурс, створений для тих, хто цікавиться подіями та новинами зі світу риболовлі. Наша мета:

  • зібрати, обробити, консолідувати та представити інформацію в зручному та цікавому вигляді.
  • створити зручний інструмент для пошуку риболовних змагань, реєстрації учасників, організації та проведення риболовних подій.
  • забезпечити зберігання інформації про ваші успіхи у риболовлі і риболовному спорті та звісно ж рейтинги — рейтинги риболовів, рейтинги BigFish, рейтинги водойм та риболовних баз, рейтинг суддей.
  • об’єднати всіх небайдужих до риболовлі і риболовного спорту людей та компанії. Усіх хто приймає, або бажає прийняти участь у розвитку риболовного спорту та любительського рибальства в Україні.

Ми щиро віримо, що Україна стане одним з найкращих місць для любителів риболовлі з усього світу.

Правила нарахування рейтингових очок

Спонсори

Види ловлі

Контакти