Порівняльна статистика: 5-ка лідерів Рейтингу Риболовів України

Поки, після насиченої осінньої програми, з’явилася перерва у змаганнях, ми вирішили пристальніше роздивитися та вивчити виступи лідерів Рейтингу.

Хто кращий?

Зараз 5-ка лідерів загального заліку виглядає так:

1 Корінчевський Дмитро
2 Білошицький Костя
3 Пономаренко Данііл
4 Бобошко Сергій
5 Воротняк Володимир

 

Статистика виступів першої п’ятірки:

TOP-5

Лідером за кількістю виступів наразі є Костянтин Білошицький, хоча це поки що єдиний показник, за яким він лідирує, він все одно залишає за собою шанси очолити загальний залік.

За кількістю перемог та за кількістю суми місць по 10-ти найкращим виступам наразі лідирують 2 участники Корінчевський Дмитро та Володимир Воротняк. Проте Дмитро з показником — 10, є поточним лідером за кількістю подіумів.

Даніїл Пономаренко наразі є лідером за середньою кількістю рейтингових очок (для розрахунку ми взяли 10 найкращих виступів). Це означає, що Данило показує найбільш стабільніші результати у наймассовіших турнірах. Також, він має в активі найменшу кількість турнірів, але при цьому впевнено посідає 3-ю сходинку загального заліку.

В особистих зустрічах найкращий показник наразі у Дмитра Корінчевського з показником 3-1-0. Другим іде Данііл Пономаренко з показником 3-0-1. На третьому місці Бобошко Сергій — 2-1-1. Четверту сходинку посідає Володимир Воротняк 1-1-2. І останнім в протистоянні особистих зустрічей іде Костянтин Білошицький з показником 0-0-4.

Добавить комментарий