Головна Події Open Boat Cup summer part #2
Open Boat Cup summer part #2
  • Спінінг. Човен
Організатор: Андрій Черниговцев
Реєстрація до
(включно)
15.08.2019
макс. кількість
учасників
60
вартість участі
(грн)
500
Реєстрацію завершено
Реєстрація до
15.08.2019
макс. кількість
60
вартість участі
500
Реєстрацію завершено

Загальна інформація

Організатор
Андрій Черниговцев
Головний суддя турніру
Олександр Шевченко
Секретар турніру
Дата проведення
17.08.2019 06:00 - 14:00
Реєстрація до
15.08.2019
Макс. кількість учасників
60
Місце проведення
Смарагдова риболовно-спортивна база
Коефіцієнт турніру
1
Bigfish Prize
0 грн
Перше місце
0 грн
Друге місце
0 грн
Третє місце
0 грн
Сторінка у соц.мережі

Учасники

Місце

Рейтингові очки

Опис події

Open Boat Cup summer part #2- рыболовный тур сезона 2019 который проводится в двух дисциплинах.
Дисциплины делятся на:
«Лодки на вёслах, Каяки»,
«Лодки оснащённые моторами».

Детальніше

Регламент

РЕГЛАМЕНТ СОРЕВНОВАНИЯ

5.00 –5.45 прибытие участников, регистрация, открытие соревнования

06.00 – старт

14:00 – финиш

14:00 –14:30 окончательное взвешивание улова, подведение итогов.

14:30 – 15:00 награждение.

15.00- общение,обед.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення змагань «Open Boat Cup»

1.0.МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ 1.1.Популяризація риболовного спорту та популяризація дбайливого ставлення до риби та природи.

1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.

1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу учасників в сезоні 2019 року.

1.4.Визначення переможців змагань.

2.0. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

2.1.Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснюють організатори «Open Boat Cup» та інтернет-магазину “Рыбацкая Точка» http://fishingpoint.com.ua/

2.2.Регламент під час реєстрації може змінюватися або доповнюватися оргкомітетом.

3.0. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

3.1. Турнір проводиться у командному заліку у двох дисциплінах.

3.2. До участі в змаганнях допускаються команди , що пройшли попередню реєстрацію,та підтвердили участь у змаганнях.3.2.1. Склад команди в дисципліні «човен на веслах-каяк» складає одну особу або дві особи

3.2.2. У дисципліні «човен під мотором» складає дві особи.

3.2.3. Команда вважається допущенною, після того як подала заявку, сплатила стартовий внесок, а також ознайомилась з правилами змагань, згодна з ними і зобов’язується їх виконувати.

3.2.4. В заявці повинна бути вказана наступна інформація:

- П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати назву команди,капітана команди для команд ;номер контактного телефону.3.2.5. Попередня реєстрація подається на номер у вайбер +3809624904053.2.6. У відповідь прийде номер карти для оплати за участь у змаганнях.3.2.7. Після оплати, на той же номер треба відправити скрін оплати або фото чека. І тільки тоді ваша команда з'явитися в списках учасників.4.0. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК

4.1. Реєстраційний внесок для дисципліни «човен на веслах» складає 1000грн з команди,або 500грн з одного учасника.4.2.Реєстраційний внесок для команд з дисципліни «човен під мотором» складає 1000 грн.

4.3. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань,та формування призового фонду на фінальний тур.

5.0. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ЗОБОВ’ЯЗАНІ:

-учасники змагань повинні вміти плавати - дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки.

- виконувати вимоги правил спортивної та любительської риболовлі і цього положення, морально-етичних норм поведінки.

- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів.

- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю чи організатора.

6.0.ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТНИКІВ ЗМАГАНЬ:

6.1.Катер чи човен який оснащений бензиновим або електромотором або веслувальний човен,каяк.

6.2.Також оргкомітетом безкоштовно надаються човни "Язь"* для тих учасників які не мають човна. На них ви можете встановити власний двигун (до 5к/с) або використовувати його також і на веслах при поданні заявки.

6.3.Засоби зберігання риби ( кукани,садки,аератори або пластикові контейнери)

6.4. Рятувальний жилет або рятувальний круг.

7.0. ЗАГАЛЬНІ ДАНІ.

7.1.Змагання проводяться у двох дисциплінах

7.2.На веслувальних човнах не спорядженими моторами та каяками.

7.3.На човнах оснащеними бензиновими або електромоторами.

7.4.В правила лову та спорядження учасників, порядок застосування штрафних санкцій до спортсменів — порушників, порядок підрахунку результатів змагань, правила поведінки учасників в умовах грози визначаються діючими правилами. В порядку уточнення окремих положень правил, організатори змагань встановлюють наступні обмеження та доповнення, які діють під час проведення змагань:

7.5.Змагання проводяться в один тур

7.6.Переможці і призери туру визначаються по вазі пійманої риби. 7.7.Переможці поточного року визначаються по мінімальній сумі місць які учасники здобули на протязі сезону. Рейтинг екіпажу нараховується по завершенню сезону по сумі трьох найкращих турів. Якщо сума турів на фінал рівна у екіпажів які по сумі місць однакові, то до уваги береться загальна вага за всі тури.

7.8.У залік йдуть такі види риб: окунь, щука, судак, жерех, головень,сом.

До заліку приймаються тільки такі мінімальні розміри риб:

- Окунь (довжина не менше 15см.)

- Щука (довжина не менше 35 см.)

- Судак (довжина не менше 42 см.)

- Жерех (довжина не менше 35 см.)

- Головень (довжина не менше 30см)- Сом (довжина не менше 75 см)але дорівнює 1кг до загального улову незалежно від ваги.

7.9.До заліку приймається необмежена кількість хвостів;

- вся риба вимірюється від початку голови і до закінчення хвостового плавника.

- риба зважується на воді та допускається до заліку при явних ознаках що риба піймана учасниками в рамках спортивного рибальства,без ознак багріння і т.д., жива (при наявності судді) або на фінальному зважені і відпускається у водойму (живою),при зважуванні хоча б один спортсмен знаходиться на зважуванні. - якщо зважена риба яка прийнята до заліку не може самостійно повернутися у водойму, вилучається суддею.

- Порядок старту учасників визначається тим що спочатку одночасно стартують спортсмени човни яких не оснащені двигунами, а потім спортсмени на човнах оснащених двигунами, які будуть стартувати по парам з інтервалом в 30 секунд по своєму номеру який буде витягнутий в жеребкуванні при реєстрації. Старти буде об'являти головний суддя.

- Швидкість в зоні старт – фініш обмежується в 10 км/год, лов риби в цій зоні забороняється!!! Приманка команди або учасника яка знаходиться у водоймі,отримує попередження,яке переноситься на другі тури. Друге попередження - обнуління туру. Третє-дискваліфікація на поточний рік без повернення орг. внеску. - Швидкість переміщення плавзасобів необмежена. При підході до інших плавзасобів на відстань 50м, швидкість повинна бути зменшена до 10 км\год , лов ближче ніж 30 метрів до інших екіпажей заборонено. – При переміщенні учасники які виступають в дисципліні «Мотор» зобов’язані бути вдягнені в рятувальні жилети. За невиконання,вперше команда отримує попередження,вдруге буде оштрафована на 2місця в заліковому рейтингу.

- Лов з човна, що рухається, з включеним мотором, тролінг ,також лов з берега, лов сплавом, застосовування прямовисного блешніння заборонені. - за порушення пунктів розділу «забороняється» спортсмен або команда отримує попередження. Друге попередження - обнуління вилову на момент отримання (риби випускається у водойму без зважування). Третє попередження - дискваліфікація без повернення орг. внеску.

- Команди або учасники, що запізнилися до старту, мають право виходити в зону лову, але час фінішу для них не змінюється. - При запізненні на фініш до 15 хвилин з команди або учасника знімається 2 місця займаного у турі. При запізненні більше 15 хвилин улов учасника або команди до зважування не приймається.

- Забороняється застосовувати оснастки із живих і мертвих рибок. - Забороняється використовувати дві і більше приманок, оснащених гачками («тандеми») Дозволено застосування повідкових оснасток;

- учасники можуть мати із собою необмежену кількість спінінгів.

Забороняється використовувати одночасно для ловлі більше одного спінінга одним спортсменом. Спінінгом, що використовується вважається такий, приманка якого знаходиться у воді.

- у випадку якщо із-за погодних умов проведення змагання стане неможливим, орг комітет може прийняти рішення про перенесення або затримання змагань.

- будь-яка форма прикорми риби заборонена. Дозволяється лише застосування атрактантів і олій, що наносяться на приманки.

Спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства більше не допускаються до цих змагань.

Спортсмени, які помічені на момент змагань у нетверезому стані дискваліфікуються без повернення орг. внеску,та до змагань більше не допускаються.8.0. ЗОНА ЛОВУ8.1. Акваторія змагань для учасників в дисципліні «човен на веслах» обмежена заливом «Верблюд».8.2. Акваторія змагань для учасників в дисципліні «човен під мотором» зазначена в положенні, яке прописано нижче.8.3. Залив «Верблюд» , річка Дніпро від залива «Сосни» до місця «Газопровод» орієнтир чорний бакен на протилежному березі Дніпра від виходу з залива «Верблюд»тільки по самому Дніпру (включаючи заливи зазначені на карті),протоки річки Дніпро таку як протока «Речище» та річки Десна до місця зазначеного на карті не включаючи заливи.8.4. За вихід за межі акваторії змагань вперше. З команди анулюється весь улов на момент виявлення порушення,та команда отримує попередження. Вдруге дискваліфікується.

9.0. Судді

9.1. Судді зобов’язані:

- знати Правила проведення змагань з ловлі хижої риби спінінгом з човна та всі їх особливості, у відношенні до конкретних Змагань;

- перед початком змагань судді зобов’язані в присутності спортсменів зробити огляд всіх човнів учасників змагань та підтвердити відсутність в них риби.

- контролювати зону змагань, в якій вони працюють, на всій її протяжності;

- фіксувати факти будь-яких порушень, не пов’язаних з риболовлею (покидання зони, вживання алкоголю, суспільно небезпечна поведінка тощо) під час туру;

- вчасно та коректно оцінювати рибу (довжина в см.)

- голосно та чітко дублювати загальні команди (старт, фініш). Контролювати час ловлі, для чого мати годинника, звіреного з годинником Головного Судді, по якому подаються загальні сигнали;

- бути неупередженим до будь-кого зі спортсменів, вимагати виконання Правил в рівній мірі від кожного;

- заносити до протоколу всі зауваження та їхні причини, обставини, інші подробиці, що можуть бути корисними при розгляді інцидентів;

- знати порядок дій при форс мажорних обставинах (небезпечний шторм, гроза тощо) та забезпечити їх безумовне виконання всіма учасниками Змагань;

- надати спортсмену (чи будь-якому учаснику змагань, що її потребує) допомогу в разі виникнення обставин, що загрожують його життю чи стану здоров'я;

- виконувати свої обов'язки в зоні змагань у відповідній формі одягу, тверезому та робочому фізичному стані.9.2. Судді мають право оголошувати спортсменам про зауваження, попереджати можливі порушення, виходячи з конкретної обстановки в зоні змагань.
Детальніше

Реєстрація

Реєстрацію завершено